Çok bahsettik şimdi oyun zamanı...

Ne duruyorsunuz? Haydi Smeet`in 3 boyutlu dünyasını keşfetmeye başlayın!

Smeet Eğlencesi

23.11.2011

Mynet Smeet'in 3D dünyasında eğlencenin herhangi bir saati yok..!

Günün her dakikasında özel davetlere katılabilir, webcam kullanılan etkinliklerdeki heyecanı yaşayabilir, farklı müzik türlerindeki partilerde dilediğiniz gibi dans edebilir, arkadaşlarınızla birlikte çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Smeet eğlencesinin tavan yaptığı anların keyfini çıkarıp, oyun zevkinizi arttırabilirsiniz. 

Dünyanın internet üzerinden en çok oynana sanal arkadaşlık edinme oyunu olan Smeet Mynet kalitesi ile ülkemizde de binlerce kullanıcıya sahip. Smeet’in son zamanların en popüler oyunu olmasında en büyük etmen insanların gerçek hayatlarında fırsat bulamadıkları sosyal aktiviteleri bu oyunda gerçekleştirebiliyor olmasıdır.
Sanal Âlemde Gerçek Hayat, Günlük hayatınızın iş ve okul yoğunluğu arasında akşamları sosyalleşmek adına enerji ve para bulmakta sıkıntı çekmeniz oldukça doğaldır. Düşünce ve ortak yön açısından sizlerle aynı hislere sahip olan kişiler ile tanışmak ve bu kişiler ile sanal ortamda başlayan arkadaşlığı gerçek hayata da yansıtabilmek için hemen Smeet oynayabilirsiniz.