Çok bahsettik şimdi oyun zamanı...

Ne duruyorsunuz? Haydi Smeet`in 3 boyutlu dünyasını keşfetmeye başlayın!

Smeet Dünyası

23.11.2011

Yüzbinlerce gerçek kullanıcı her gün Türkiye' nin en büyük 3D dünyası Mynet Smeet' te buluşuyor! Burada yeni kişiler ile tanışabileceğiniz gibi belkide hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz.

Ayrıca süpriz günlerde hayranı olduğunuz ünlülerle karşılaşabilir ve onlarla bu yepyeni ücretsiz 3D dünyada sohbet edebilirsiniz.

Kendinizi ve ifadelerinizi 3 Boyutlu şekilde canland?rma deneyimine hazırmısınız? Dış görünümünüzü yeniden oluşturabilir, farklı farklı saç şekilleri deneyebilir, istediğiniz kıyafetleri giyinerek 3D caddelerde özgürce dolaşabilirsiniz.

Diğer oyunlarda görülen rastgele karakter ya da az seçenekli karakter sorunlarına çözüm bulan Smeet gerek vücut yapısı gerek saç stili gerekse üzerinki kıyafetler ve aksesuarları ile tamamen sizin istediğiniz şekilde bir karakter oluşturuyor. Bu karakter ile başladığınız sanal hayatınızda zaman içerisinde çalışmanız ve başka faaliyetler göstermeniz sayesinde coin adı verilen para kazanacak ve bu paraları istediğiniz gibi harcayacaksınız. Smeet kayıt olma açısından kullanıcılarına hiç zahmet vermeyen bir sisteme ve üyelik formuna sahiptir. Bu sayede binlerce kullanıcısı olan bu oyuna kayıt olmaya karar vermeniz ve oyuna giriş yapmanız arasında birkaç dakikalık bir süre geçecektir.