Çok bahsettik şimdi oyun zamanı...

Ne duruyorsunuz? Haydi Smeet`in 3 boyutlu dünyasını keşfetmeye başlayın!

Smeet Hayranları

23.11.2011

Kendinizi ve ifadelerinizi 3 Boyutlu şekilde canlandırma deneyimine hazır mısınız? Dış görünümünüzü yeniden oluşturabilir, farklı farklı saç şekilleri deneyebilir, istediğiniz kıyafetleri giyinerek 3D caddelerde özgürce dolaşabilirsiniz.
Yüzbinlerce gerçek kullanıcı her gün Türkiye' nin en büyük 3D dünyası Mynet Smeet' te buluşuyor! Burada yeni kişiler ile tanışabileceğiniz gibi belkide hayalini kurduğunuz aşkı yakalayabilirsiniz. Ayrıca süpriz günlerde hayranı olduğunuz ünlülerle karşılaşabilir ve onlarla bu yepyeni ücretsiz 3D dünyada sohbet edebilirsiniz.

Smeet’in gelecek vaat eden bir ürün olması, kendini sürekli yenilemesi ve geliştirmesi sayesindedir. Gerek mekânların gerek kişilerin gerekse diğer özelliklerin sürekli olarak yenilenmesi ve bu yeniliğin her kullanıcıya aynı derecede yansıtılması bu oyunun popülerliğinin her zaman en süt seviyede olmasını sağlamaktadır. Üyelik sahibi olmak için hiçbir ücret istemeyen bu oyunda ekstra hakları çalışmadan ve vakit kaybetmeden kazanmak istiyorsanız VİP üyelik de satın alabilirsiniz.
Smeet İle Arkadaş Edinin
İnsanların gerçek hayatında fırsat bulamadığı sosyalliği ve diğer aktiviteleri Smeet ile gerçekleştirmesi oldukça kolaydır. Örneğin spora meraklı bir kişiyseniz hemen Smeet oynamaya başlayabilir ve sizinle aynı zevke sahip kişiler ile tanışmaya başlayabilirsiniz. Bu oyunda saatlerin nasıl geçtiğini anlamayacağınıza emin olabilirsiniz.


Mynet farkıyla Smeet oyun u oyna!