Çok bahsettik şimdi oyun zamanı...

Ne duruyorsunuz? Haydi Smeet`in 3 boyutlu dünyasını keşfetmeye başlayın!

Smeet - OYUN OYNA

18.11.2014

    İnsanların sanal portalde buluştukları bir oyun olan smeet insanları burada birbiriyle sürekli olarak ilişki içinde tutmasını sağlamaktadır ve onların mutlu olmasını sağlamaktadır. Böylelikle bu oyun sayesinde insanlar ilişkilerini kuvvetlendirmekte ve bu ilişkilerinde belki samimi ve sıcak arkadaşlıklar kurabilmektedir.

   Bu tür oyunlar insanların kendi aralarında daha sıcak ve samimi arkadaşlıklar kurmalarının yanında boş vakitlerini de değerlendirebilmelerini sağlamaktadır. Eğlence ve kafalarının dağıtılmasını sağlayan bu tür oyunlar insanı psikolojik baskılardan kurtarmakla kalmayıp onların daha rahat ve daha sağlıklı vakit geçirmelerini de sağlamaktadır.

    Smeet internet üzerinden oynan bir oyun olup kişisel özelliklerinizi yansıtabileceğiniz bir oyundur. Bu oyun sayesinde hem karakterinizi ortaya koymaktasınız hem de karakterinizi istediğiniz gibi aktif ve pasif olarak kontrol altında tutabilmektesiniz. Karakterinizi oluştururken dış görünürde birçok alanda değişiklikler yapabilmektesiniz. Bunlardan bir kaçı; cinsiyet, dış görünüş, vücut hatlar vs. şekilde olmaktadır. İnsanların bu tür oyunlardan aldıkları zevk paha biçilemezdir. Smeet sayesinde insanlar internet üzerinden birçok arkadaşlık kurabilmektedirler. Oyun içeriklerine değinecek olursak oyun son zamanların en popüler oyunlarından biridir ve kendi günlük yaşamınızdaki etkileri tamamıyla oyuna yansıta bilmektesiniz.

    Kendi çevrenizi oluşturarak sabit bir arkadaş kitlesiyle çevrimiçi olarak oyun içinde bol bol eğlenceli vakitler geçire bilmektesiniz. Kendi evinizi istediğiniz gibi düzenleyerek yüksek derece de geniş bir haritaya sahip olan oyunun içerisinde size atadığı bir bölgede karakterinizin yaşamını sürdürmesine yardımcı olabilirsiniz. Zamanla para kazanarak oyun içerisinde ki birçok özelliklerden de faydalanabilirsiniz.

   Oyun içerisinde ki birçok özelliklerden faydalandığınız gibi oyunun vip. Üyeliklerinden de faydalanabilirsiniz. Vip üyelik sayesinde oyunda normal üyeliklerin elde edemeyeceği birçok aktif özelliklerden faydalanmakla kalmayıp oyun içerisinde daha elit ve daha fazla aktiviteye sahip olmanız sizin için çok daha ayrıcalıklı bir konuma sokmaktadır. Bu oyun sayesinde hem oyun içerisindeki arkadaşlarınız arasında hem de normal yaşantınızdaki arkadaşlarınızla daha eğlenceli vakitler geçirebilir ve kendinizi daha ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Bu oyunu diğer oyunlardan farklı kılan en önemli özelliklerden bir tanesi de oyunun tamam üç boyutlu bir yapıya sahip olmasıdır.

 

Sen de bu dünyanın içindeki yerini almak için OYUN OYNA, SMEET OYNA!