Çok bahsettik şimdi oyun zamanı...

Ne duruyorsunuz? Haydi Smeet`in 3 boyutlu dünyasını keşfetmeye başlayın!

Sosyal Arkadaşlık Oyunu

13.01.2015

HEMEN SMEET KAYDOL

Hem eğlenerek hem de öğrenerek oyun oynayabileceği bir oyun olan smeet yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz ve aynı zaman boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir çevrimiçi oyun türüdür. Smeet sayesinde hem arkadaş çevrenizi genişletebileceksiniz. Smeet sadece kendi boş vakitlerinizi değerlendirmek için değil aynı zaman da yeni arkadaşlıklar da elde edebileceğiniz bir sanal portal alt yapılı bir oyundur.

Smeet sayesinde artık kendi kişiliğinizi ve karakterinizi internet üzerine yayabileceksiniz. Bu olun sayesinde kendi kişiliğiniz, kendinize olabildiğince benzeterek yakın ve sıcak arkadaşlıklar kurabilecek hatta arkadaş kitlenizi kat ve kat genişletebileceksiniz.

Smeet oyun içeriği olarak üç boyutlu bir oyun olup birçok özelliğe sahiptir. Bu oyun sayesinde sizde kendi kimliğinizle sanal portalde bir yer edinebileceksiniz. Bu oyunda karakterinizin dış görünüşünden tutun kişisel ve ruhsal özelliklerinin hepsini tamamıyla siz kontrol edebilmektesiniz. Bu oyun dünya üzerinde ciddi manada kitle toplanmış bir oyundur. Smeet sayesinde insanlar birbiriyle arkadaş olmuş ve bu arkadaşlıklarda birçok alanda birbirlerine yardımcı olmuşlardır. Smeet içeriklerin bakımından çok donanımlı bir oyundur. Smeet içerisinde yeni bir dünya kuracaksınız ve belki o dünyada başrol siz olacaksınız bu tamamen sizin elinizde olan bir oyun türüdür. Üç boyutlu görselliği ve görüntü kalitesi sayesinde oyun içerisindeki her şeyi oldukça açık ve net bir şekilde

Bu oyun sayesinde vip. Üyelik alabilir ve oyunun içerisindeki özellikler neredeyse hiçbir normal üyeliklerin sahip olamayacağı kadar çeşitli aktivitelere ürünlere sahip olabileceksiniz. Bu sayede hem arkadaşlarınız arasında daha saygın bir yere sahip olacak ve aynı zamanda da çevrimiçi portal üzerinde de daha baskın bir durumda olacaksınız. Smeet sadece eğlence değil yaşam biçimidir.